בני לוי | BEAUMAN​

30 יולי 2019

לפעמיים מתבלבלים וכשבני הולך לאירועים ופוגש שם לקוחות קבועים שלנו הם מרימים גבה ושואלים אותו למה הוא שם בלעדינו. ככה זה שמקיימים מערכת יחסים יציבה, משמעותית וחשובה גם עם מדובר באיש הטכני הקבוע והצמוד שלנו. בני מגדיר מחדש את המילה מקצועיות, מדויק, דקדקן , עם ידע טכני עצום ורמת שירות גבוהה ביותר.

כשאנחנו עובדות עם בני אנחנו שקטות שהכל יעבוד חלק.

 

בני  0544-756384​

עלי דפנה​

30 יולי 2019​

פילה ברבוניה מטוגנת בתערובת תבלינים וקמח תירס. מי אומר לא לדלי כנפיים?! כנפיים על הגריל, רוטב מפליל. יהיו מגבונים בשפע, אל תתביישו. לזניה מתחשבת. בשמל ארטישוק ירושלמי, קולי עגבניות, בזיל, שום קונפי. בלי ביצים, בלי חלב, עדיין תישאר מאוהב. לחמניות בריוש עם פרוסות קורנביף חם, קורנישונים, איולי צ׳יפוטלה חרפרף, חרדל גרגירים, סלט קולסלאו.

אז חוץ מזה שתיאורי המנות שלהם נשמעות כמו שירה מבחינתנו עלי דפנה הם לגמרי שילוב של אוכל מעולה, פרזנטציה מדהימה, ואנשים מקסימים.

 

מיכל  052-5055567

THE BEST​

30 יולי 2019​​

מוקדם בבוקר, יש מי שיגידו שעדיין אמצע הלילה. יניב והצוות שלו כבר פוגשים אותנו במקום האירוע. גם בשעות המוקדמות של הבוקר יניב תמיד מחייך, גם אם יש בעיה, תקלה או אילוץ הכל פותרים בשטח. הרכב הגדול משמש כסדנא בתנועה, אם יש צורך, חותכים, מנסרים, מדביקים, פותרים. מעולם לא נשארנו ללא מענה. אין ספק שבכל מה שקשור למיתוג, דפוס והקמות יניב הוא THE BEST.   ​

 

יניב 052-6849142

אתגר האוצר​

30 יולי 2019​​

זו הייתה אהבה ממבט ראשון, או למעשה משיחת הטלפון הראשונה.אורית אמרה לי שיש לנו עסק מקצוענים, אנשים אינטלגנטים בצורה יוצאת דופן, רק יותר מאוחר הבנו גם איזה אנשים מקסימים היתה לנו הזכות לפגוש. הדס ועופר מגיעים אם ארסנל של חידות, פעילויות, ואתגר ברמה הגבוהה היותר, כל הלקוחות שמתנסים בפעילויות שלהם יוצאים עם חיוך גדול על השפתיים.​

 

הדס 054-5888553