Aspect imaging

ביום ראשון סיימנו עוד ארוע מוצלח מבית היוצר של "כלים שלובים". התכנסנו כל עובדי החברה ובני משפחותיהם ליום כייף בבריכה.

לאורך כל היום הורגשה החשיבה שלך לכל פעילות, והיכולת להתאים את מגוון הפעילויות למגוון המשתתפים. אין ספק שהיכולת שלך לתפור את החליפה האישית והמדוייקת לחברה ואופיה היא נכס! אם בכך לא די אז גם הקיטרינג שבחרת היה משובח נהינו לאורך כל היום מהאיכות כמו גם מהשפע.

אני כמובן חייבת להעלות על נס את אישיותך ואת העונג שהיה לי לעבוד איתך ולתכנן את היום הזה.

היית קשובה מאוד לבקשותי אך בה בעת ידעת לתת לי עצה מדוייקת של מה נכון ומה לא נכון. היה לי ביטחון מלא שטובת החברה היא זו שעומדת לנגד עיניך.

המקצועיות והניסיון שלך ניכרים והם באו יחד עם נועם הליכות ומענה מידי וסבלני גם להודעות ווטאפ מודאגות בערב הארוע.

בשמי ובשם כל עובדי החברה אני מבקשת להודות לך מקרב לב על ההפקה המעולה והמקצועית שבניצוחך שהותירה אנשים עם חיוך ושמחה גם כמה ימים אחרי. יישר כוח!

אין לי ספק שעוד נפגש בארועי החברה בעתיד.

שנה טובה ומוצלחת

דרורית מנהלת משאבי אנוש

מדיסון

גבי ואני עובדות יחד כבר הרבה שנים כמערכת משומנת היטב, אין לנו כמעט צורך במילים בכדי לסגור כנס, אירוע או פעילות.

העבודה המשותפת תמיד בחיוך, בשיתוף פעולה מלא ואפקטיבי.

מייל אחד, שיחה אחת והכל מתוקתק.

גבי מכירה את הדברים שחשובים לנו, את הדגשים שחשוב להתייחס אליהם, את הסגנון שלנו ואפילו את הטעם שלי באוכל.

מבחינתי גבי היא שותפה אמיתית לדרך.

חגית, מנהלת מוצר

PwC Israel​

זה מסוג הדברים הבלתי צפויים האלו שבדרך כלל לא קורים לנו, באחד מכנסי סוף השנה הגדולים שלנו, הגיעו לשמחתנו הרבה יותר אורחים מהצפוי. משמחת ככל שתהיה,  סיטואציה כזו דורשת יכולת אלתור והתארגנות מחדש מבלי לגרום לאיחורים או שיבושים. בתוך דקות, הצוות של כלים שלובים הצליח לדאוג לארגון והתאמת האולם לכמות שהתווספה ולוודא שהקייטרינג נערך להאכלת כמות אורחים גדולה פי כמה, כל זאת  מבלי שהדבר גרם להפרעה או לעיכוב בלו"ז הכנס.

אין דוגמא טובה מזו בכדי לתאר את סוג מערכת היחסים שנרקמה בין הפירמה לבין אורית וצוות כלים שלובים בשנים הרבות בהן אנחנו עובדים יחד. היעילות מחד, והגישה החיובית והרגועה מאידך תורמים רבות להצלחת האירועים שלנו לאורך כל הדרך. המקצועיות שלהם מתבטאת בעמידה בזמנים, העלאת רעיונות ופתרונות יצירתיים, שירות אדיב ונעים ומתן תחושה שתמיד יש על מי לסמוך.

לילך,  מתאמת כנסים מחלקת שיווק

אסטרה זניקה

ב 2018 ציינה החברה 10 שנים להקמתה בישראל ויצאנו לחפש ספק רעיונות איך לציין את אבן הדרך. אחרי שבחנו מספר ספקים, החלטנו לצאת לדךך עם כלים שלובים שהיו הספק היחיד שהבין שמטרתנו איננה אירוע בודד אלא שנה של חגיגות. רויטל מנשה וצוות כלים שלובים יצרו עבורנו סדרה של פעילויות והפתעות חודשיות לעובדי החברה ושילבו לתוכן גם את בני המשפחות באופן שהפך את ציון האירוע למשהו שנפרש על פני שנה שלמה – 12 פעילויות גדולות וקטנות שפרגנו לעובדים שלנו על עשור של הישגים ועשייה.

מארוחת 10, ל-10 של סופ"ש שבו פונקו כל המשפחות במשלוח חלות טריות לשבת 10 של קיץ  - ערכת משחקי חוף למשפחה ועוד.  אירוע השיא התקיים בטרסק בתל אביב במלוא החגיגיות הנדרשת. הלווי לא נגמר בהבאת הרעיונות והוצאתם לפועל אלא בדאגה לכל הפרטים – יצירת מיתוג לשנת העשר שהופיע בכל כרטיסי הברכה, על גבי המתנות השונות ובתקשורת עם העובדים וגם עיצוב תבנית מצגות ייחודית לשנת העשר ששימשה את החברה לאורך השנה.

ההרגשה שיש לנו שותפות אמת ודאגה לפרטים הגדולים והקטנים, הייתה עבורנו הסרה של דאגה ובטחון בהצלחה ובהשגת המטרות שהצבנו לעצמנו לציון שנת העשור וחיבור העובדים להתרגשות הבלתי נגמרת.

תודה לצוות כלים שלובים ולרויטל מנשה על שגרמתם לכל זה לקרות! שלומית.  דירקטור משאבי אנוש

המרכז לטרשת נפוצה תל השומר

מבחינתנו זו הזדמנות להביע את תודתנו על שיתוף פעולה מוצלח עם חברת כלים שלובים שעורכת עבורנו מזה שנתיים , טיולים לצוות, כנסים, ימי עיון, וימי פעילות למטופלים.

זה הזמן להודות על אווירה טובה ויחס מדהים, בפרט לרויטל על אכפתיות דאגה ושלמות כל אירוע ואירוע. רוויטל מנהלת את האירועים ושומרת על מקצועיות, עזרה בכל המישורים לפני האירועים ובמהלכו ותמיד עם חיוך.

העבודה מולה תמיד נעימה מאד, מקצועית ומקנה תחושת יחס אישי.

שני, מזכירת ההנהלה

האיגוד הפסיכיאטרי 

סניף תל אביב של האיגוד הפסיכיאטרי עובד עם כלים שלובים כבר 6 שנים.

עם השנים, גבי הפכה כבר לחלק אינטגראלי בצוות המצומצם של הנהלת הסניף.

כל בלת"ם, כל בקשה וכל שינוי בתוכניות מתקבלים תמיד בחיוך ונפתרים במהירות.

השיא היה העברה של כנס שתפח לממדים גדולים מידי עבור המקום שתוכנן עבורו, לחלל אחר, גדול יותר ומתאים יותר ובלי נזק תקציבי.

הגמישות הזו היא תכונה קריטית בשירות מסוג כזה. היכולת לגלות את הגמישות הזו מול חבורה גדולה של פסיכיאטרים (שיודעים כמובן לקרוא את המחשבות של כולם) – מרשימה!

וכמובן, יחסי האנוש המעולים והקשר האישי חשובים לא פחות.

מקווים להמשיך יחד עוד שנים רבות.

ועד סניף תל אביב.

החברה הישראלית ליתר לחץ דם

יש משהו בחווית העבודה עם ,"כלים שלובים" שקשה להגדיר במילים.

אתה מרגיש שותפות, אני יודע שגבי ואורית וכל השאר הן יחד איתי, בדיוק כמו רופא שותף לעבודה, כמו משפחה. עם כלים שלובים אתה לא מרגיש כמו עם בית עסק... אלא יותר כמו משפחה.

כנס הופך בחוויה לחתונה של הבן, יום עיון לברית מילה של הנכד. החיוך, העצה הטובה, נועם ההליכות והאכפתיות הופכות את  העבודה הזו באמת למשהו מאוזן ומעשיר... הכלים אכן שלובים... ולא לחינם אנו חבוקים עימם בכל כך הרבה כנסים ואירועים. 

פרופ עדי לייבה - יו"ר החברה

פרל כהן 

לאחר מס' שנים של עבודה משותפת ואירועים שונים ומגוונים החל מטיולים של כמה ימים, ימי שותפים ומגוון אירועים משרדיים כגון מסיבות, הופעות והרמת כוסית אני רוצה להגיד לכם תודה !!

יש לכם את הכישרון המדהים, לזהות בכל פעם מחדש את צרכי החברה והלך הרוח שיתאים לכל אירוע. ההתמסרות שלכם בכל פעם מחדש תוך כדי עבודה מדויקת יעילה ונעימה. במובן מסוים, מבחינתי אתם לגמרי חלק מהפירמה.

תודה על הכל,

מיכל, מנהלת תפעולית

מקס מבית לאומיקארד 

היתה לי ההזדמנות לעבוד עם אורית מ'כלים שלובים' במספר אירועים ופעילויות.

העבודה עם אורית היא כזו המשלבת מקצוענות, איכות ושותפות, גם כשמדובר באירוע קטן.

אורית קשובה לצרכים, מתאימה פתרונות ומקפידה על הפרטים הקטנים, אלו שעושים את ההבדל.

תמיד בנועם, עם רצון טוב, סבלנות (גם כשיש שינויים של הרגע האחרון) וחיוך.

בעיניי שילוב מנצח,

מירב מרגלית, מנהלת תחום פיתוח משאבי אנוש, max מבית לאומי קארד